Sesje zdjęciowe Warszawa


Fotografie, to skrawki papieru, na których zatrzymujemy czas. Miło sięgać do nich po latach, aby pomogły nam  cofnąć się w czasie i obudziły wspomnienia, schowane na dnie szuflady, zwanej Pamięcią. Zdjęcia, to pamiątki wyjątkowych chwil, które pomagają uchwycić uśmiech, spojrzenie i uczucie, łączące ludzi. Wnikliwe oko fotografa pozwala na zatrzymanie najpiękniejszych chwil, w jak najbardziej naturalny sposób. W fotografii nie szukam sztucznej pozy i nienaturalnego spojrzenia. Staram się z perspektywy pedagoga i kobiety zawrzeć w swoich zdjęciach to, czego sama bym oczekiwała - miłość, ciepło, emocje i wrażliwość. Mam nadzieję, że dzięki moim pracom po wielu latach narzeczeni, małżonkowie czy szczęśliwi rodzice będą mogli wracać do fotografii z dozą wzruszenia wracać myślami do chwil, w których mogłam być obok nich i pomóc im w ich uwiecznieniu. 

 

Sesja narzeczeńska - dlaczego warto się na nią zdecydować? 

Większość osób myśli o fotografie w kontekście ślubu i wesela - to najpiękniejszy dzień w życiu dwojga młodych ludzi, którzy od tej chwili stają się rodziną. Chyba nikt nie wyobraża sobie nie zatrzymać na zdjęciach chwil z tego pięknego dnia. Sesja narzeczeńska, to coś równie emocjonującego, ale i praktycznego. Po pierwsze - sesja narzeczeńska, to swego rodzaju prezent od Państwa Młodych dla samych siebie. Niewiele osób ma okazję wystąpić w sesji zdjęciowej w roli modela czy modelki - mało kto zajmuje się tym zawodowo, a w życiu prywatnym rzadko decydujemy się na taką odskocznię od codzienności. Niepotrzebne, bo fotografia, to nie tylko sztuka, ale także zabawa światłem, krajobrazem, ruchem, w której dobrze wziąć udział. Podczas takiej sesji narzeczeni patrzą na siebie z perspektywy ludzi, którzy decydują się na spędzenie życie razem - wspólne pokonywanie trudności codziennego życia, wspólne uśmiechy i łzy. Na zdjęciach zostają uwiecznieni młodzi ludzi, którzy stoją u progu założenia własnej rodziny i patrzą na siebie oczami, pełnymi nadziei, wiary we wspólne życie i miłości. 

To także prezent, jak najbardziej praktyczny. Jeśli dadzą mi Państwo zaszczyt bycia fotografem na sesji narzeczeńskiej oraz ślubnej, to sesja narzeczeńska będzie idealnym momentem, aby się poznać. Każda osoba jest inna, ma swoje kompleksy oraz lepsze i mocniejsze strony. Są pary, dla których w zdjęciach liczy się ruch, emocje, a są też takie, które wolą zdjęcia bardziej statyczne, intymne - dzięki sesji narzeczeńskiej ja mam okazję poznać Wasze oczekiwania, a Wy macie szansę sprawdzić czy odpowiadam oczekiwanym standardom. Dzięki temu obie strony unikają obaw, związanych z jakością zdjęć, wykonanych na samej ceremonii ślubu i później, podczas wesela. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej stanowią również świetny prezent dla rodziców, świadków czy gości weselnych. Wiele Par Młodych w prezencie dla rodziców decyduje się podarować im Księgi Wspomnień czy pliki zdjęć, a profesjonalnie wykonane zdjęcia na sesji narzeczeńskiej doskonale nadają się na taką okazję. Z kolei dla gości weselnych pamiątką mogą być magnesy, zawierające losowe zdjęcia z sesji. 

 

Reportaż z dnia ślubu - emocje, które zostają z Tobą na zawsze. 

Dzień ślubu, to dla Pary Młodej dzień pełen emocji - od stresu, poprzez wzruszenia do uśmiechu. Tego dnia nie ma czasu na pozowanie, szukanie scenerii, dobór otoczenia czy szukanie odpowiedniego światła. W tym dniu jestem obok Was, starając się uchwycić te chwile, których nie można zaplanować. Pierwsze spojrzenie Pana Młodego na Pannę Młodą, błogosławieństwo Rodziców, wymiana obrączek, życzenia składane przez gości czy spojrzenie Pana Młodego pełne miłości w kierunku Panny Młodej, zmierzającej do ołtarza. 

Każda z tych chwil jest niepowtarzalna, nie powtórzy się, a zdjęcie, które zostanie wykonane będzie pamiątką tych pięknych chwil dla dwojga, kochających się ludzi. Ukazanie na tych zdjęciach emocji, które będą Wam towarzyszyły w tym dniu, to dla mnie naczelne zadanie. Dubli nie będzie, więc daję z siebie wszystko, żeby pokazać Wam, jak tego dnia Wy się widzieliście i jak tego dnia postrzegali Was inni, bo w ferworze emocji możecie nie zauważyć wielu rzeczy, one umkną. 

Po emocjach, związanych ze ślubem przyjdzie czas rozluźnienia i zabawy, która po latach będzie budziła wiele uśmiechu i radości. Oczy Państwa Młodych nie mogą być wszędzie, ale oczy fotografa muszą być wszędzie tam, gdzie tworzy się historia tej magicznej nocy. Moim zadaniem podczas uroczystości, tego dnia jest zrelacjonowanie Wam wszystkiego w postaci zdjęć, które pokażą radość Waszych gości, którzy będą dzielić z Wami szczęście. Obiektyw nie unika także łez wzruszenia, zaskoczenia czy chwili namysłu. On kocha emocje, tak samo jak ja, dlatego uwiecznia każdą z nich. 

 

Sesja zdjęciowa ślubna - jestem z Wami i dla Was. 

Po ślubie i weselu emocje nieco opadają, wzrasta świadomość zmian, jakie zaszły, a między dwojgiem ludzi powstaje nowy etap - nie para, nie narzeczeństwo, a rodzina. Po magicznej sesji ślubnej przychodzi czas na to, że możemy spotkać się w magicznej, wybranej przez Was scenerii i ostatni raz uwiecznić Was w roli Nowożeńców. To magiczna chwila, ponieważ zachowujemy klimat ślubny, ale jednocześnie nie ma już stresu czy niepewności. Państwo Młodzi mogą się rozluźnić, emocje są bardziej intymne. Zostajecie tylko we swoje, a między Wami jest tylko obiektyw, który uchwyci spojrzenia i uśmiechy. 

Klimat sesji zdjęciowych zależy od Waszych preferencji - jestem otwarta i moje usługi świadczę w Warszawie oraz okolicach. Jeśli interesuje Was klimat boho i chcielibyście skorzystać z naturalnego środowiska, to oczywiście wspólnie możemy wybrać miejsce na Waszą sesję ślubną. Wy zadbacie o swoją aparycję, a ja zrobię wszystko, aby na zdjęciach były wszystkie uczucia, które widzę w Waszych oczach. 

Pamiętajcie, że sesja zdjęciowa ślubna może być taka, jak chcecie. O ile w przypadku reportażu ślubnego zasadniczo chodzi o uchwycenie chwil, które będą, o tyle w przypadku sesji ślubnej, to Wy wykreujecie przestrzeń, klimat i estetykę, jaka Was interesuje. Warto zrobić coś, co odpowiada Waszym standardom, oczekiwaniom i odzwierciedla Wasze osobowości. Będzie to jeszcze bardziej autentyczna pamiątka z tego dnia, która pozostanie z Wami na lata - zarówno we wspomnieniach, jak i w samych fotografiach. 

 

Jak przygotować się do sesji zdjęciowych ze mną? 

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że zdjęcia są o tyle piękniejsza, o ile są bardziej autentyczne. Warto zadbać o swoje dobre samopoczucie i wybrać scenerię, w której czujemy się jak najlepiej i jak najbardziej swobodnie. Nie bójcie się także siebie - swojej mowy ciała, charakterystycznych dla siebie zachowań, mimiki czy gestów. W zdjęciach nie chodzi o to, aby odpowiadały trendom, oczekiwaniom innych czy wyglądały, jak z modowego magazynu. Zdjęcia to Wasza pamiątka, więc warto włożyć w nie swoje serce i swój charakter, być po prostu sobą, aby oglądając te zdjęcia po latach widzieć siebie, a nie kogoś, kim wtedy staraliśmy się być. Pamiętajmy też, że warto zadbać o estetyczny wygląd - dzięki temu będziemy czuć się swobodniej, a same zdjęcia będą piękne. 

 

Profesjonalne sesje zdjęciowe Warszawa 

 

profesjonalne sesje zdjęciowe Warszawa