referencje

 • , Martyna, Marcin i Magdalenka

  "Współpracowaliśmy z Agnieszką przy okazji naszej sesji rodzinnej a spędzone razem popołudnie okazało się niezwykle przyjemnym czasem. To co udało się uchwycić na zdjęciach przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo doceniamy bezproblemowy kontakt z Agnieszką na poziomie ustalania zakresu współpracy, jej otwartość na propozycje a jednocześnie jasność wyrażania własnych oczekiwań i zorganizowanie. Ogromne pokłady ciepła, spokoju i cierpliwości, sprawiły, iż nasza córka (3 lata) nie miała najmniejszego problemu z zaakceptowaniem zupełnie nieznanej sobie osoby i już następnego dnia dopytywała się kiedy znów pojedziemy z „ciocią” na piknik. Dzięki jej talentowi i doświadczeniu mamy teraz w albumie niepowtarzalną pamiątkę w postaci rodzinnych zdjęć, na których widać to, co czasem w zabieganej codzienności umyka, czyli taką naszą, prawdziwą, zwyczajną miłość. Dziękujemy Agnieszko."

 • , Kasia i Wojtek

  Agnieszka byla z nami trzy dni. Towarzyszac w codziennych sytuacjach była dyskretna i ciepła, dzięki temu czuliśmy sie komfortowo i swobodnie, zapominajac o obiektywie. Nasz synek od pierwszych chwil uznal „ciocię” za przyjaciela. Piękne, żywe zdjecia. Mimo trudnego czasu, nieładnej pogody i pośpiechu, mamy w albumie nasze zycie w pigułce. Z całą mocą polecam, profesjonalizm, pomysłowość, dyskrecja i „przyjacielskie oko”.

 • , Kasia i Piotr

  "Agnieszka Kłosińska to ciepła osoba z ogromnym talentem i doświadczeniem. Pełna świeżej głowy i ciekawych pomysłów. Mocno skoncentrowana, tworząca piękne obrazy. Poświęca sporo czasu na to, aby doradzić w różnych kwestiach związanych z przygotowaniami ślubnymi. Podczas ceremonii staje się kompletnie niewidzialna, a jej obecność widać dopiero podczas oglądania materiału, który zniewala. Warto jej zaufać, gorąco polecam !"

 • , Kamila i Damian

  "Marzyliśmy o nietuzinkowej sesji, która nie będzie od nas wymagała sztucznych uśmiechów, wymuszonych zachowań – trafiliśmy w dziesiątkę! Agnieszka uchwyciła puentę naszego codziennego życia w zaledwie kilka chwil. Towarzyszyła nam w naszej barwnej normalności tak, jak gdyby była członkiem naszej małej rodziny- tak właśnie czuliśmy się z tą serdeczną osobą, którą poznaliśmy przecież chwilę wcześniej! Agnieszka Kłosińska to absolutnie utalentowana, pełna pomysłów, ciepła osoba, która sprawia, że skrępowanie i zakłopotanie – tak częste podczas sesji zdjęciowych – ustępuje miejsca spontaniczności i dobrej zabawie. Polecamy całym naszym rodzinnym sercem!"

 • , Izabela, Piotr i Laura

  „Współpraca z Agnieszką to czysta przyjemność. Już w trakcie pierwszej rozmowy wiedziałam , że trafiliśmy na osobę której chcemy powierzyć reportaż. Zaangażowana w swoją pracę i wsłuchana w nasze oczekiwania. Agnieszka dzięki swojej pomysłowości i nieszablonowym rozwiązaniom sprawia, że materiał jest niepowtarzalny. Posiada niesamowitą umiejętność pracy z dziećmi. Nasza 3 letnia córka była „ciocią” zachwycona. Mamy nadzieję, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie :)”

 • , Dorota Wójcik

   'Ze świecą szukać! baaaaardzo organizacyjna zaplanowała i dopięła na ostatni guzik całą sesje. Rzadko spotykana taka organizacyjność. Wie czego chce! Świetna i miła współpraca. Wrażliwość w oku to jest TO!!!"