Maj 03

jak zaplanować ślub plenerowy?

Coraz więcej narzeczonych rezygnuje z tradycyjnych ślubów weselnych i decyduje się na ślub cywilny w plenerze. Niezależnie od tego, czy Wasz ślub odbywa się na polu, podwórku, szczycie góry czy na plaży, ślub na świeżym powietrzu tworzy nadzwyczajny klimat swobody.
Podstawową zasadą, jeśli chodzi o planowanie ślubu na świeżym powietrzu, jest piękna pogoda. Istnieją jednak inne punkty planowania ślubu, które trzeba będzie uwzględnić: logistykę, plany awaryjne, wystrój wnętrz.

Nie martwcie się. Przygotowałam krótki przewodnik – „Jak zaplanować ślub plenerowy”

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja.

Romantyczne wesele na otwartej przestrzeni. A co się stanie, jeśli zacznie padać deszcz, gdzie wszyscy goście się schowają? Ważne jest, aby wybrać lokalizację, która jest zarówno piekna, jak i praktyczna. Oto parę propozycji miejsc ślubu na świeżym powietrzu:

Nad wodą.

Wasza restauracja ma dostęp do plaży, zatem to świetny wybór. Pamiętajcie jednak żeby sprawdzić, czy pobliżu są otwarte inne publiczne restauracje, z których korzystają turyści. Obecność plażowiczów może wpłynąć na przebieg ceremonii ślubnej. Tutaj link do całego reportażu.

ślub w plenerze

ślub plenerowy

ślub plenerowy warszawa

W restauracji.

Jeśli masz szczęście, że znasz kogoś z dużym podwórkiem i masz budżet na duży namiot, może to być świetna opcja ekonomiczna.

About the Author: