Fotografia ślubna Warszawa – chwile pełne emocji


Moje główne zadania - uchwycić emocje, chwytające za serce...

Fotograf, stający za obiektywem przestaje patrzeć na świat przez pryzmat oczu zwykłego obserwatora. Staje się narratorem opowieści, które później przez lata będą odtwarzane przez tych, którzy byli jej uczestnikami. Aby zrelacjonować przebieg, atmosferę i emocje, związane z uroczystością zaślubin i wesela trzeba widzieć sercem. Konieczne jest spojrzenie na dwojga ludzi, jak na najważniejsze osoby tego wieczoru - to o Was chodzi. Państwo Młodzi są najważniejszymi gośćmi i uczestnikami tego spektaklu. Oczywiście każdy gość powinien być równie doceniony i patrzenie na niego należy wiązać z tym samym szacunkiem, chęcią pamiątkowego ukazania i jak najtrafniejszego oddania emocji. Jednak każdy gość fotografowany jest wokół tematu przewodniego, czyli Młodej Pary, dla której wszyscy zgromadzili się w Kościele, Urzędzie Stanu Cywilnego czy miejscu wesela. Uśmiech, łzy wzruszenia, rozbawienie czy zaduma - każda z emocji tego wieczoru oscyluje wokół cudu miłości, na którym oparty jest Ten Dzień i na którym oparte powinno być wspólne życie, rozpoczynające się tego dnia.

 

Fotograf widzi piękno...

Wiele Par Młodych obawia się tego, że są niefotogeniczne czy że źle wypadną przed obiektywem. Moim zadaniem, jako kobiety, fotografa i malarza wspomnień jest uchwycenie chwil, w których Wy czujecie się piękni i to piękno jest widoczne wokół Was. Tego dnia najlepiej postawić na dobre samopoczucie - czy może być piękniejszy i bardziej wartościowy dzień w życiu niż ten, w którym dwoje, kochających się ludzi staje się jednością, wstępuje w związek małżeński i zakłada najpiękniejszą wspólnotę, jaką jest Rodzina? Z pewnością nie. Tego dnia Państwo Młodzi otrzymują pełną swobodę okazywania sobie uczuć - pocałunków, czułych spojrzeń, subtelnych dotknięć dłoni - a moją rolą jest ukazanie ich jak najpiękniej przez pryzmat wrażliwości, jaką się darzycie i miłości, która od Was bije. Tu nie chodzi o pozowanie czy eksponowanie walorów ciała, tu chodzi o emocje i więź, jaka łączy Parę Młodą.

 

Fotograf pomaga... 

Podczas uroczystości zaślubin i wesela dużo się dzieje - goście weselni, Państwo Młodzi, znajomi z pracy. Tak duża mieszanka ludzi wiąże się z ogromną dozą uczuć i emocji, które spotkają się tego dnia. Rolą fotografa nie jest w tym wszystkim przeszkadzanie w naturalnych odruchach, a ich eksponowanie i uwiecznianie. Fotograf jest duchem przyszłości, który pozwoli te chwile zachować na przyszłe lata, dla potomnych... Nie zmuszam nikogo do pozowania, uścisków, łez czy uśmiechu - im bardziej autentyczne emocje, tym piękniejsze. Podczas reportażu ślubnego staram się być, jak najbardziej niezauważona. Obiektyw ma nikogo nie peszyć i nie powodować odruchu zasłaniania się kimś innym czy stawiania kogoś w niekomfortowej sytuacji. Jestem tam, żeby pokazać prawdziwą atmosferę tego dnia. Moim zadaniem jest jak najtrafniejsze oddanie emocji autentycznych ludzi. Bez obaw, ja i mój obiektyw nie będziemy przeszkadzać w ich okazywaniu, ale na pewno będziemy wszędzie tam, gdzie te emocje będą. 

 

Obiektyw obiektywny... 

Fotograf podczas imprez masowych ma dość trudne zadanie - uchwycić sprawiedliwie wszystkich uczestników bajecznego wieczoru. To z pewnością zadanie jedynie dla wytrwałego malarza i twórcy wspomnień - a ja za takiego właśnie się uważam. Nie unikam trudnych emocji czy mniej śmiałych przed obiektywem gości - jestem wszędzie po to, aby Państwo Młodzi widzieli Ten Dzień po latach na fotografiach i przy każdej z nich mogli odsunąć jedną z szufladek Pamięci, odtwarzając ją w głowie kolejny raz. Fotografia, to sztuka, która bywa wyzwaniem - każdy gość ma zostać zapamiętany, uwieczniony, każdy uśmiech, to wspomnienie, a każda łza, to wzruszenie. Jako Wasz reporter tego dnia nie mogę Wam odebrać żadnego z nich, więc daję z siebie wszystko, aby Pary Młode, które powierzają mi fotograficzną relację z tego dnia miały Pamiątkę po nim w każdym calu, z każdym gościem i z każdą, najdrobniejszą emocją. Bo stawiam na autentyczność, którą maluję dozą wrażliwości i Waszych emocji. 

Profesjonalny reportaż ślubny


Reportaż ślubny to pamiątka z niepowtarzalnego dnia, podczas którego zwykle odbywa się zarówno ślub, jak i przyjęcie weselne. Ten wyjątkowy czas na długo zostaje w pamięci samej Pary Młodej oraz wszystkich zaproszonych gości. Jednak po pewnym czasie detale zacierają się i giną w odmętach pamięci. Na fotografiach zatrzymane zostają natomiast wszystkie piękne chwile, pełne emocji i wzruszeń oraz każdy towarzyszący im szczegół. Zdjęcia ślubne umożliwiają Wam - młodym, waszej rodzinie i przyjaciołom zachowanie ważnych chwil przez kolejne lata, a także są powodem do dumy i licznych wspomnień w gronie najbliższych.

Profesjonalny reportaż ślubny zrealizowany przez doświadczonego fotografa powinien być spełnieniem Waszych marzeń. Najważniejsze staje się pokazanie emocji oraz podniosłej atmosfery. Jednak nie powinno zabraknąć także radości, szczerych uśmiechów, a nawet łez szczęścia. Idealny reportaż ślubny to spójna całość - wspaniała, a niekiedy zaskakująca historia, która opowiada o Waszej miłości. Zobacz moje niepowtarzalne zdjęcia ślubne wykonane w Warszawie i okolicach!

 

fotografia ślubna Warszawa