Fotograf na chrzest i chrzciny


Fotografia chrztu świętego

Nazywam się Agnieszka Kłosińska i jestem fotografem działającym na terenie Warszawy i okolic. Z wykształcenia jestem pedagogiem, co tylko pomaga mi w codziennej pracy. Dzięki mojemu doświadczeniu umiem stworzyć niepowtarzalne kadry, które w przyszłości będą stanowiły jedyną, niepowtarzalną, unikatową pamiątkę Chrztu Świętego. Warto podkreślić, iż posiadam wszystkie niezbędne dokumenty umożliwiające mi pracę w obiektach sakralnych. Niemniej jednak to właśnie doświadczenie i pasja pozwalają mi uzyskać jak najlepsze kadry podczas ceremonii chrztu. Na Mszach Świętych w parafiach na terenie Warszawy bardzo często odbywa się jednocześnie kilka chrztów. Niejednokrotnie sprawia to zamieszanie, a czasem może wprawić w nieporozumienie i zakłopotanie. Tych problemów pozbędziecie się Państwo, jeśli zaufacie pełnemu profesjonalizmowi i dobremu oku. W trakcie fotografowania bardzo duże znaczenie ma również profesjonalny sprzęt fotograficzny pozwalający na fotografowanie bez użycia lampy błyskowej oraz z odpowiednim autofocusem. To wszystko otrzymujecie Państwo w mojej ofercie.

 

Chrzest i fotografia

Chrzciny to jedna z pierwszych niezwykle podniosłych uroczystości dla Waszej pociechy oraz dla Was - rodziców. To też niepowtarzalna okazja do wykonywania pięknych, rodzinnych, pełnych ciepła i miłości zdjęć, których głównym bohaterem staje się dziecko. Podczas takiej sesji nie musicie wykonywać nic nadzwyczajnego. Najważniejsze byście Wy i wasze dziecko czuli się komfortowo i swobodnie. O resztę, czyli atmosferę, dobre wrażenia i samą ceremonię zadbają inni - goście, ksiądz, a także fotograf. Ta ostatnia osoba zazwyczaj pozostaje podczas ceremonii niezauważona, bo w końcu taka jest jej rola. Niemniej jednak to właśnie fotograf i stworzone przez niego zdjęcia potrafią nawet po bardzo długim czasie odświeżyć pamięć rodziców, chrzestnych, a także pozostałych gości. Niewątpliwie to właśnie zdjęcia będą stanowiły niezwykłą pamiątkę dla ochrzczonego dziecka. 

 

Wystarczy tak niewiele

Uśmiech i pozytywne nastawienie to gwarancja udanych fotografii! Wystarczą zatem Wasze codzienne i doskonale znane rytuały, kiedy to zajmujecie się pociechą, okazujecie jej czułość, bawicie, rozmawiacie – a wówczas fotograf stara się pokazać jak najlepiej Waszą bliskość. Pełen reportaż z chrztu składa się z przygotowań u Was w domu, fotografowania ceremonii oraz obecności fotografa na przyjęciu. W ten sposób oferujemy Państwu możliwość wykonania pełnego reportażu w postaci zdjęć nie tylko z samej ceremonii, ale także z przygotowań i przyjęcia.

 

Reportaż Chrztu Świętego - czy warto?

Nie da się ukryć, iż ceremonia Chrztu Świętego jest jedną z najważniejszych uroczystości. W dzisiejszych czasach związane są z nią organizacje dużych przyjęć oraz długi czas oczekiwania i przygotowań. Nie będzie przesadą stwierdzenie, iż chrzest w obecnej formie czasami urasta do rangi małego wesela. Czemu więc nie zatrudnić profesjonalnego fotografa? To właśnie dzięki profesjonalnej obsłudze fotograficznej Państwa wspomnienia zostaną utrwalone praktycznie na zawsze. W tym miejscu wystarczy tylko zaznaczyć, jak dużo umyka z naszej pamięci - pod wpływem emocji, czy stresu związanego z ważną rolą podczas uroczystości. Zdjęcia stanowią niepowtarzalną pamiątkę, która już na zawsze zostanie w naszych komputerach czy albumach, a dzięki temu w każdej chwili będzie można wrócić myślą właśnie do tego dnia.

Co oferuję?


Tym, co biorę sobie za podstawowy cel jest pełen profesjonalizm. Podczas uroczystości i przyjęcia staram się być takim "dobrym duszkiem", który nie zawsze jest widoczny, ale zawsze stara się zostawić jak najlepsze wspomnienia. W mojej ofercie znajdziecie Państwo usługi:

- fotografii przygotowań w dniu Chrztu Świętego przed ceremonią

- reportażu fotograficznego ceremonii w kościele

- fotografii przyjęcia odbywającego się po ceremonii

 

Dzięki temu otrzymujecie Państwo pełen pakiet profesjonalnych usług fotograficznych. Z mojej strony mogę zapewnić, iż zrobię wszystko, aby zarówno Państwo, jak i w przyszłości ochrzczone dziecko byli jak najbardziej zadowoleni ze świadczonych przeze mnie usług.

 

fotograf na chrzest Warszawa