BLOG

chrzest Niny

Chrzest odbył się w parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie.  

fotograf chrzest Warszawa

Chrzest dla rodziców dziecka to niesamowita radość, ale również duży stres. Pewnie pojawia się pytanie jak przygotować uroczystość? Jaki jest najlepszy czas chrzciny dziecka? Na te pytania nie udzielę odpowiedzi. Mogę jednak podpowiedzieć, że najlepszym miejscem na zdjęcia jest Wasze mieszkanie to w nim dziecko czuje się swobodnie, a na zdjęciach najpiękniej prezentuję się bliskość, którą można okazywać na wiele prostych sposobów.

chrzest Olgierda

Każdy reportaż z chrzcin skłania mnie do przemyśleń. Co tydzień bowiem spotykam zupełnie inne relacje w rodzinach. Jako fotograf jedynie co mogę zrobić to być wystarczająco blisko i pokazać w postaci pięknych zdjęć to co mnie zachwyca. Tym razem dużo fotografii w czarno bieli.
Mar 06

Masymilian z rodziną

Ludzie czasami pytają mnie w jaki sposósb udaje mi się stworzyć atmosferę, ktora pomaga ludziom czuć się swobodnie przed moim obiektywem. Myślę, że tak naprawdę nie istnieje własciwy na to sposób. Jedyne co mogę zrobić to dać się poznać jako człowiek i nie przeszkadzać jako fotograf. Dla tej rodziny pracuję nie pierwszy raz. Tym razem chrzest ich najmłodszego członka.

Ania i Łukasz I wesele w villa Foksal

Makijaż i Fryzura – Platinium Visage wesele foksal Warszawa Ślub odbył się na Krakowskim Przedmieściu w kościele św. Anny